Co podarować dziecku na urodziny?

Postęp technologiczny sprawia, że zmieniają się trendy dotyczące prezentów urodzinowych. Obecnie największą popularnością cieszą się sprzęty elektroniczne, które mogą służyć do zabawy, spełniając jednocześnie funkcje edukacyjne i pozwalając rozwijać pasje dziecka.

Dobry jakościowo prezent nie musi być drogi

Ilość produktów dostępnych obecnie na rynku sprawia, że możemy wybierać w ofertach z różnych półek cenowych. Musimy jednak pamiętać, że idealny prezent dla dziecka powinien być użyteczny i oryginalny, a jednocześnie wspierać rozwój naszej pociechy. Kiedy decydujemy się na sprzęt elektroniczny, musimy mieć świadomość tego, że przy jego użytkowaniu dziecko będzie znacznie mniej delikatne, niż dorosły. Dlatego też przy wyborze prezentu musimy kierować się nie tylko ceną, ale także jakością. Poszukiwanie w Internecie tańszych odpowiedników popularnych sprzętów bywa ryzykowne – nie tylko nie otrzymujemy gwarancji, ale także nie mamy pewności, że sprzęt będzie dla dziecka bezpieczny. Warto więc zwrócić się ku ofercie rozpoznawalnych marek. Tym bardziej, że w niektórych przypadkach możemy skorzystać z ofert promocyjnych. To dobry sposób na nabycie sprawdzonego sprzętu w korzystnej cenie. Przykładem mogą być np. kody rabatowe w Media Markt Czerwiec 2018.

Jaki prezent ucieszy nasze dziecko?

Trendy dotyczące prezentów ciągle się zmieniają. Obecnie największą popularnością wśród sprzętów elektronicznych cieszą się:

  • laptopy i tablety – laptop czy tablet na pewno ucieszy dziecko. Z punktu widzenia rodzica jest to także prezent praktyczny, ponieważ może służyć do zabawy, ale także nauki. Najtańszy laptop to wydatek rzędu kilkuset złotych. Pamiętajmy jednak, że jest to prezent, który pozostanie z naszym dzieckiem przez kilka lat. Przy wyborze jego parametrów powinniśmy więc pomyśleć o potrzebach dziecka w perspektywie długoterminowej;
  • smartfony – smartfon to dla dziecka jedno z podstawowych narzędzi komunikacji z rówieśnikami. Na rynku dostępne są modele o różnych funkcjonalnościach. Prostsze modele służyć będą więc młodszym dzieciom, a modele zaawansowane – nastolatkom,
  • okulary VR – oryginalny prezent, który pozwoli dziecku przenieść się w świat wirtualnej rzeczywistości i przeżywać przygody z widokiem 360 stopni,
  • elektryczne deskorolki – elektryczna deskorolka pozwoli dziecku poczuć się jak bohater filmu science fiction. Modele dostępne w sklepach rozwijają prędkość do 15km/h, co sprawia, że zabawa sprawia radość, ale jest przy tym bezpieczna.

Podarunek urodzinowy powinien być oryginalny i wyjątkowy tak, aby dziecko czuło, że był kupowany z myślą o jego radości. Jeżeli jednak upragniony prezent naszego malucha przekracza nasze możliwości finansowe, zawsze możemy skorzystać z pomocy Credit-10.Читайте также: